Image
14 WRZEŚNIA, 2019

Targi Vitrel

W dniach 25-27 września uczestniczyć będziemy w targach Vitrel. Są to Międzynarodowe Targi Szkła i Ceramiki, artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz.

Targi VITREL organizowane są od 2002 roku, jako impreza branżowa wyłącznie dla profesjonalistów, mająca ściśle kontraktacyjny charakter.

Słyną ze swej specyficznej formuły, umożliwiającej - poza typowymi dla wszystkich targów kontaktami na linii wystawca – kontrahent na stoiskach - spotkania w kuluarach, gdzie w przyjemnej, luźnej atmosferze nawiązuje się dodatkowe, bezpośrednie kontakty biznesowe, wymienia doświadczenia, uzyskuje mnóstwo cennych informacji. W tym samym hotelu ma miejsce ekspozycja oraz zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe.

Uczestnicy tych targów wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących na współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa.

Image